Vive Le Football Apk

Vive Le Football Apk: Şu anda dünya çapında zevk alabileceğimiz birçok spor var. Bugün tadını çıkarabileceğimiz sporların çoğu, basketbol, ​​​​futbol, ​​​​futbol, ​​​​tenis, badminton, kriket, beyzbol ve daha pek çok şey gibi mobil cihazlarda oynanabilir.

Ancak bunların en popüleri futbol ya da daha popüler olarak futbol olarak bilinir. Oynamak için en iyi mobil futbol oyununu arıyorsanız, Vive Le Football’u deneyin. Bu oyun bugün en iyi deneyimi sunuyor!

NetEase’in sunduğu bu oyun, futbolun sunduğu en iyi deneyimi yaşamanızı sağlar. Burada tarihin en ikonik maçlarıyla eğlenebileceğiniz Story Mode’un keyfini çıkarabilirsiniz. Bugün yüzlerce lisanslı oyuncu ile oynayın ve gerçekçi bir oyun ile eğlenceli vakit geçirin.

Apk Ek Bilgi

Application NameVive Le Football Apk
Application Size732 MB
OS Requirement4.0 and Up
Version1.0.5
Content RatingEveryone
Installs10,000+
Vive Le Football Mod Apk Not Available
Available On
Published Date17/01/2022

Burada, bir joystick ve şut, pas, sprint, geçiş ve taktikler için çeşitli düğmelere sahip olacağınız için oyuncularınızı tam olarak kontrol edebilirsiniz. Bugün dostluk maçları ve sokak maçları gibi diğer oyun modlarını oynamanın tadını çıkarın!

Also Get: Android Cihazlar İçin Inat TV 20 XYZ Apk İndir

Vive Le Football Apk Features

  • Bugün dünyanın her yerinde çeşitli ligler, oyuncular ve maçlar olduğu için dünya spora kafayı takmış durumda. Tenis, voleybol, beyzbol, basketbol, ​​futbol, ​​boks, badminton ve daha pek çok spor çeşidinin keyfini çıkarabilirsiniz.
  •  Şu anda Google Play Store’da oynanacak çok sayıda harika spor oyunu var. Ancak hiçbir şey, bugünkü futbol maçları gibi keyif alabileceğiniz oyunların yerini tutamaz.
  • çok şeyin keyfini çıkarmanızı sağlayacak bir futbol oyunu arıyorsanız, o zaman oyun Vive Le Football’dur. Bu oyun, bugün oynayabileceğiniz pek çok oyun modunun keyfini çıkarmanızı sağlar. Spor tarihinin en ikonik maçlarını kendi tarzınla oynayabileceğin Öykü Modu var.
  • Bu oyun, şaşırtıcı grafiklere sahip olarak kendisini paketin geri kalanından ayırır! Stadyumun kendisi, birçok hayrana ve hasta animasyonlara ev sahipliği yaptığı için görülmesi gereken bir manzara.
  • Vive Le Football Apk diğer oyunlardan farklıdır çünkü sadece sahada değil burada da dolaşabilirsiniz. Farklı oyun modlarını oynayabilmek için ofiste dolaşabilirsin!

Leave a Comment